O Nas

Kim jesteśmy:

Od 2016 roku realizujemy z sukcesem inwestycje, usługi spawalnicze na terenie Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. Zatrudniamy ponad 50 wykfalifikowanych pracowników posiadających uprawnienia i kursy TÜV/UDT w metodach 111, 135, 136, 138, 141. Wszystkie uznania wykorzystywanych przez firmę technologii wydano zgodnie z obowiązującymi normami oraz dyrektywami. Wszechstronne kwalifikacje naszych brygadzistów oraz mistrzów gwarantują terminowe i dokładne realizacje projektów.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem spawalniczym, monterskim i elektronarzędzi do świadczenia najlepszej jakości pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w przemyśle energetycznym, hutniczym i budowlanym.

spawanie przemysłowe usługi spawalnicze welding services

Realizowaliśmy swoje usługi spawalnicze w takich obiektach jak:

spawacz spawa konstrukcje

postaw na doświadczenie i
zaawansowaną technologię

Nasze usługi:

Proponujemy innowacyjne rozwiązania oraz wsparcie doradczo-techniczne aby zapewnić klientom realizacje na najwyższym poziomie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która oferuje bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie spawania, montowania, modernizowania oraz naprawiania konstrukcji stalowych, kotłów, rurociągów ( technologicznych, przemysłowych, ciepłowniczych) jak również armatury: paliwowej, olejowej, parowej, sprężonego powietrza, mediów agresywnych.

Kontaktując się z nami mogą Państwo liczyć na kompleksową realizację zleceń.
Gwarantujemy wysoką jakość, terminowość, precyzję wykonania.
Postaw na doświadczanie i zaawansowaną technologię.

Zapraszamy do kontaktu

Zespół WELDPOL

Referencje:

Skip to content